Reference

Sueneé

Osobní stránka věnovaná exopolitice, filosofii a životnímu stylu. Obsahuje kalendář pro informování veřejných akcích.

Web: www.suenee.cz

 

 

Celý článek

Web Podnikáme bez korupce

Hlavní heslo této stránky je Podnikáme bez korupce. Pod stejným názvem se ukrývá i občasnké sdržuení, které spojuje lidi se stejným záměrem. Na této stránce najdete informace o této myšlence. Těžištěm je seznam firem, které se rozhodly sdílět podobnou filosofii.

I my se řadíme k nim.

Web: www.podnikamebezkorupce.cz

 

 

 

 

Celý článek

Království tanečnic

Orientální tanečnice v netradičním spojení s improvizovanou hudbou, tancem a zpěvem. Stránka sdružuje profily několika orientálních tanečnic spolupracujících s Hudebně taneční skupinou Sueneé. Na této stránce si návštěvník najde profil každé z těchto tanečnic a má možnost si objednat její vystoupení.

Web: www.kralovstvitanecnic.cz

 

 

Celý článek

Hana Dobešová

Umění jako hudba, klavír, operní zpěv – to jsou klíčová slova této internetové stránky. Hana Dobešová je začínající operní pěvkyně. Na svých stránkách chce prezentovat přehled svého repertoáru a informovat potenciální zájemce o její vystoupení.

Stránka je především statickou vizitkou s foto galerií a jednoduchým kalendářem událostí, kde se návštěvník může dozvědět o nejbližších představeních, ve kterých Hana Dobešová vystupuje.

Web: www.HanaDobesova.cz

 

 

Celý článek

Ing. Josef Dobeš

Osobní stránky léčitele a terapeuta Ing. Josefa Dobeše. Primární těžiště stránky je informovat o léčitelských technikách a úspěšně provedených zásazích. Stránka má sloužit jako vizitka pro jejího majitele.

Web: dobes.esoteric.cz

 

 

Celý článek

Spontánní bubnování

Spontánní bubnování

Tvořívá síla celku. Můžete být profesionální muzikant a nebo úplný hudební antitalent, přesto touha tvořit je v každém z nás. Stránky Spontánní bubnování si kladou za cíl přilákat přesně tento typ klientů.

Stránky kladou důraz na komunitu a interakci mezi klientem a dodavatelem. Pravidelně se na nich objevují novinky z dění kolem Spontánního bubnování. Elegantní kalendář pravidelně informuje o dalších akcích. Kalendář si lze dokonce sdílet s Google Kalendářem a nebo MS Outlook.

Web: www.spontannibubnovani.cz

 

 

Celý článek

MaximDesign

Klient se zabývá návrhem designu velkých prostor. Stránky vystihují jednoduchost a lehkost. Spojili jsme zde prvky užitného designu s prostorností. Stránka má úvodní stránku, kde najdete klíčová hesla a pak samotný obsah v „klasickém“ stylu hlavní menu pod záhlavím.

Stránky jsou velikostně optimalizované pro přenosná zařízení PDA.

Web: www.maximdesign.cz

 

 

Celý článek

EviK – Evidence klientů

Interaktivní systém evidence klientů. Máte-li velké seznamy klientů, se kterými potřebujete být neustále v kontaktu, informovat je o akcích, které pořádáte, zasílat jim pravidelně informační emaily, evidotvat platby, registrovat nové účastníky, mít přehled o tom, kdo absolvoval jaký kurz a na jaký kurz se chystá, zda zaplatil včas a nebo zda je v prodlení, … využijte systém EviK – Evidence klientů.

Web: evik.konstelace.us provozován jako podpůrná služba www.konstelace.info.

 

 

Celý článek