Portfólio

Zakázková výroba internetových stránek

Vytvoříme pro Vás originální internetové stránky, odpovídající Vašemu profesnímu či zájmovému zaměření, které nejsou provozně náročné, ani drahé.

Vytvořené stránky budeme pro Vás též spravovat a provozovat na našem zabezpečeném serveru. Vaší výhodou bude pohodlné užívání odkudkoliv, bezproblémová administrace údajů či modernizace stránek a to vše díky naší flexibilní podpoře.

Rádi s vámi probereme, jaký obsah, rozsah a úprava Vašich stránek bude nejvíce vyhovovat vašim záměrům a jsme připraveni Vám i poradit. Našim záměrem je, aby vaše stránky byly vytvořeny přímo pro Vás a posilovaly atraktivitu vašeho produktu. Web od nás bude jednoznačně individuálním dílem.

 

 

Celý článek

Webhosting

Internetové stránky nejen vyrábíme ale též hostujeme na vlastních serverech v chráněném prostředí s vlastním zabezpečením. Webhosting pro námi poskytnuté weby je vždy na míru a má jen takové funkcionality, které jsou nezbytné pro správný chod vašich stránek. Neplatíte tedy za nic navíc, co by leželo ladem.

Jsme schopní zajistit webhosting i pro aplikace třetí strany, tedy web, který si necháte vyrobit u někoho jiného. Webhosting je zajišťován na základě nájemní smlouvy a to vždy v trvání minimálně jednoho roku. Cena za poskytnuté služby je dohodou v závislosti na technických požadavcích klienta a jeho aplikace.

V základní nabídce je k dispozici i poštovní server.

 

 

 

Celý článek

Podnikáme bez korupce

EasyWeby.cz ani žádný její zaměstnanec nepřijímá úplatky a nevyvolává situace, které by k nabízení úplatku vybízely.

Společníci EasyWeby.cz ani žádný její zaměstnanec nenabízí ani neposkytuje úplatky.

V případě, že je společníkům EasyWeby.cz či jejímu zaměstnanci nabídnut úplatek nebo je někdo z nich naopak o úplatek požádán, takové jednání jednoznačně odmítne.

Web: www.podnikamebezkorupce.cz

 

 

Celý článek

EviK – Evidence klientů

Interaktivní systém evidence klientů. Máte-li velké seznamy klientů, se kterými potřebujete být neustále v kontaktu, informovat je o akcích, které pořádáte, zasílat jim pravidelně informační emaily, evidotvat platby, registrovat nové účastníky, mít přehled o tom, kdo absolvoval jaký kurz a na jaký kurz se chystá, zda zaplatil včas a nebo zda je v prodlení, … využijte systém EviK – Evidence klientů.

Web: evik.konstelace.us provozován jako podpůrná služba www.konstelace.info.

 

 

Celý článek